O nas

Kinga Żak

IMG_9253_a

Żona Marcina, mama Joasi i Janka (na ziemi) oraz Franusia (w niebie). Praktykująca katoliczka wierząca, że Jezus żyje i działa w moim życiu. Pełna pasji tworzenia w wielu dziedzinach. Otrzymałam sporo wiedzy i co nieco już własnych doświadczeń, więc jestem przekonana, że nie mogę zostawić tego tylko dla siebie.

Zawodowo obecnie mama na pełny etat, a w przeszłości (i może przyszłości) doradca życia rodzinnego, nauczyciel Naturalnego Planowania Rodziny, mediator rodzinny. W wolnych chwilach mól książkowy, niestrudzenie dziergający na szydełku i zgłębiający powolutku tajemnice szycia na maszynie. Lubię też gotować, dbać o dom (czytaj: urządzać), a przede wszystkim spędzać czas z moją kochaną rodziną.

Skontaktuj się ze mną: kinga@grunttorodzina.pl

Marcin Żak

Mąż i ojciec. Od zawsze chciał być wynalazcą, ale w końcu został informatykiem. Dzięki wspaniałej żonie zaangażowany tatuś. Po godzinach lubi się pobawić – szczególnie klockami, albo w piaskownicy. Czasami pomaga Kindze w poradnictwie.

Kontakt: marcin@grunttorodzina.pl

Monika Libera-Pierścińska

Zawodowo jestem pedagogiem, logopedą i oligofrenopedagogiem. Swoje doświadczenie zdobywam w pracy szkolnej, wychowawczej oraz terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą.

Moje zainteresowania zawodowe skupiają się wokół tematów pedagogiki twórczości, metod pracy Montessori, wczesnego wspomagania dzieci z grupy wysokiego ryzyka oraz rodzicielstwa bliskości.

Zajmuję się wsparciem pedagogicznym i logopedycznym dzieci zdrowych jak również z niepełnosprawnością intelektualną.

Prywatnie jestem żoną Adama oraz mamą Franciszka i Michała.

Interesuje mnie czytanie książek, oglądanie filmów, długie spacery, zabawy z dziećmi i relaks przy muzyce.

Możesz się ze mną skontaktować telefonicznie: 506-22-52-85 bądź e-mailowo: monika-libera@wp.pl

Chętnie pomogę, doradzę.